Nowe biuro poselskie

25 stycznia w centrum Wadowic otwarto biuro poselskie posła na Sejm RP Filipa Kaczyńskiego i poseł do Parlamentu Europejskiego Beaty Szydło.

W kamienicy przy wadowickim rynku od teraz przyjmować będą posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Wspólne biuro 25 stycznia otworzył poseł na Sejm RP Filip Kaczyński.
Na otwarcie biura przybyli liczni goście, m.in. parlamentarzyści Marek Polak, Rafał Bochenek i Władysław Kurowski, Małopolski Wicekurator Oświaty Halina Cimer, starosta wadowicki Eugeniusz Kurdas, przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach Zofia Kaczyńska, wicestarosta wadowicki Beata Smolec, członek zarządu powiatu Mirosław Sordyl, przewodniczący Rady Miejskiej w Wadowicach Piotr Hajnosz, wójt Lanckorony Tadeusz Łopata, wójt Stryszowa Szymon Duman, a także radni powiatowi i gminni oraz członkowie i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości.
- To dla mnie wielki zaszczyt, że mogę to biuro dzielić z Panią Premier Beatą Szydło, Posłem do Parlamentu Europejskiego. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców i wierzę, że wspólnie rozwiążemy wszystkie Państwa problemy. Godziny moich dyżurów i funkcjonowania biura niebawem będą wywieszone na tablicy - powiedział poseł Filip Kaczyński.
Biuro mieści się na I piętrze kamienicy przy Placu Jana Pawła II 8.


Lista wiadomości
Strona główna

Reklama

Reklama

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama