Premiery końca roku

Koniec grudnia to kolejne kinowe premiery. Na co warto będzie wybrać się do kina w okresie świątecznym? Oto nasze propozycje.

Wśród filmów polskich uwagę warto zwrócić na Dzikie róże w reżyserii Anny Jadowskiej. Jest to opowieść o kobiecie, która zachodzi w ciążę z kochankiem. Problemy zaczynają się w momencie, gdy jej mąż wraca z zagranicy i dowiaduje się o romansie. Film dostał nominację w konkursie Złoty Pazur - Konkurs Inne Spojrzenie. W rolach głównych grają Marta Nieradkiewicz  i Michał Żurawski. Premiera 29 grudnia.
 
Także 29 grudnia na ekranach pojawi się niemiecki dramat Powrót do Montauk. Opowiada on historię pisarza Max Zorna, który wrócił właśnie do Nowego Jorku, by promować swoją najnowszą książkę.  Jego myśli zajmuje jednak wyłącznie odnalezienie kobiety, z którą lata wcześniej przeżył płomienny romans. Miłość nie wystarczyła, a Max poślubił osobę, której nigdy tak naprawdę nie kochał, ale życie z którą było łatwiejsze i wygodniejsze. Czy los pozwoli bohaterowi naprawić błędy przeszłości, nie krzywdząc po raz kolejny kobiet jego życia?
 
Ciekawie, szczególnie dla miłośników podróży, pięknych krajobrazów i niebezpiecznych przygód, zapowiada się także film Dżungla. Trzech przyjaciół zwiedzających Amerykę Południową postanawia przeżyć przygodę i wraz z tajemniczym przewodnikiem wybierają się na wyprawę do amazońskiej dżungli. Premiera już 22 grudnia.
 
Miłośników filmów biograficznych zachęcamy z kolei do obejrzenia Króla rozrywki. Jest to historia amerykańskiego artysty, P.T. Barnuma, założyciela cyrku z trzema arenami, który przyniósł mu sławę. Premiera 29 grudnia.
 
W tym samym dniu na ekrany wejdzie też Jumanji: Przygoda w dżungli. To kolejna wersja przygodowej opowieści fantasy o czwórce przyjaciół, którzy odkryli starą grę. Ta przenosi ich ich w świat dżungli. Aby powrócić do rzeczywistości, muszą stawić czoło niebezpiecznym przygodom.
 
Dla nieco młodszych widzów, ale nie tylko, wyczekiwaną premierą końca roku może być kontynuacja przygód niedźwiadka - Paddington 2. Tym razem Paddington wpadnie w nie lada tarapaty i będzie próbował pomóc złym zbiorom wrócić na dobrą drogę. Jakie skutki przyniesie jego działanie będzie można zobaczyć na ekranach kin już 29 grudnia 2017.
kin


Lista Kultura
Strona główna

Reklama

Reklama

Reklama


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama